اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در زمستان

در هر یک از فصول سال اسباب کشی می تواند دارای اصول خاصی باشد. جهت اسباب کشی در فصل زمستان و بهره وری از بهترین خدمات باربری شمال تهران با نام تمیز بار خوب است به برخی نکات مهم و اساسی توجه کنید.
به این جهت که فصل سرد زمستان اساسا با مقدار زیادی ریزش باران و برف همراه است و برخی مواقع نیز ترافیک سنگین مخصوصا در نیمه دوم اسفند را در پی دارد، بایستی برای این که یک اسباب کشی آسان و بی دردسر داشته باشید، ابتدا برنامه ریزی و سپس کار را شروع کنید.

نکات جابه جایی در زمستان

  • توجه داشته باشید که در زمستان و مخصوصا در روزهای بارانی و برفی از کامیون ها و وانت های باربری دارای سقف مناسب استفاده کنید تا آب روی کارتن ها نشت نکند و وسایل خیس نشوند.
  • پیش از تعیین روز اسباب کشی، از آخرین شرایط آب و هوایی شهر مورد نظر از طریق سامانه اطلاع رسانی آب و هوایی کشور دقیقا اطلاع پیدا کنید.
  • سرعت کار در اسباب کشی در فصل زمستان دارای اهمیت بسیاری می باشد، مخصوصا زمانی که نیاز است کارگرها بسته ها و کارتن ها را از محیطی بسته همچون خانه، شرکت، دفتر کار و … به درون ماشین حمل بار ببرند.
    این عمل بایستی به قدری سریع باشد که در شرایط آب و هوایی سرد یا بارانی زمستان، کارتن ها فورا به محیط قرارگیری خود در پشت ماشین رسانده شوند و آب موجب خیس شدن آن ها نشود.
  • با کسب اطلاعات مطمئن شوید که مسیرهای منتهی به مقصد لغزنده نیستند.
  • چنانچه هوا به شدت سرد باشد یا باران و برف شدیدی در حال باریدن باشد، بهتر است لوازم خود را عایق بندی کنید و در بسته بندی آن ها از کارتن های ضخیم تر استفاده نمایید.
    تمیز بار یکی از بهترین های باربری تهران است که با در نظر گرفتن تمامی این نکات شما را در اسباب کشی آسان و بدون دردسر همراهی خواهد کرد.