اسباب کشی

اسباب کشی

اسباب کشی

بسته بندی کردن اسباب و وسایل و باز کردن دوباره آن ها بعد از اسباب کشی تمامی ندارد و پس از مرحله خسته کننده بسته بندی و باربری کردن بعد ازتایم کوتاهی نوبت به چیدمان آپارتمان و باز کردن وسایل می رسد هر چند خسته کننده ولی به هرحال باید آن را به اتمام رساند.
شاید مهم ترین نکته برای کاهش حجم در اسباب کشی و باربری این است که هرچه زودتر کار را آغاز کنید ، به محض اینکه فهمیدید که شما به یک منزل کوچک تر اسباب کشی می کنید، کار خود را شروع کنید. هرچند رفتن به منزل یا آپارتمان جدید ممکن است دلهره آور باشد، ولی اگر پیش تر برنامه ریزی کرده باشید، می توانید در هر هفته حتی یک اتاق را جمع و جو و بسته بندی کنید. از نکات مهم این است که حتما باید با اتوبار مورد نظر از مدتی قبل هماهنگ کرده باشید تا در زمان دقیق آماده خدمت رسانی به شما باشند. تهران به دلیل شلوغی زیادی که دارد هماهنگی باربری تهران بسیار سخت است چون تعداد درخواست کنندگان اتوبار بالا است و خدمات دهی به تمامی آنها سخت است. به همین دلیل توصیه ما انتخاب اتوبار منضبط و دقیق است.
در هنگام باربری بدون در نظر گرفتن خستگي و کلافگي هاي که ممکن است اتفاق بیفتد، آسيب هاي فيزيکي بسیارزيادي ممکن است برای شما اتفاق بیفتد از جمله وسايله خانه ي جديد و از آن مهم تر برای سلامت شما، که بعضی از آن ها جبران ناپذير هستند: وسايل الکترونيکی تلويزيون، رايانه سيستم های صوتي از آسيب پذيرترين وسايل در هنگام اسباب کش می باشند.
در بعضی مواقع کارکنان باربری تهران به دلیل عجله و سرعتی که دارد باعث این اتفاقات می شوند
فروش وسایل:
با توجه به اولویت شخصی شما، باید اقلامی را که دیگر نیازی ندارید، اگر وضعیت خوبی دارند، می توانید به فروش برسانید و یا اهدا کنید. اگر شما وسیله ای را به دلایل احساسی خاص خودتان دوست ندارید اقلام غیر ضروری خود را، مثلا تلویزیون اضافی را بیرون کنید، و پول اضافی حاصل از فروش آن ها می تواند به شما برای مقابله با این حس کمک کند. وقتی که بحث فروش و اهدای وسایل پیش می آید، بحث همه چیز یا هیچ چیز نیست.
شما می توانید اقلام گران را به فروش برسانید و کالاهای ارزان تر، مانند ظروف تکراری و لباس های استفاده شده ی خود را به دیگران اهدا کنید همین طور در نظر داشته باشید که آیا از آشناهایتان کسی وجود دارد که برخی از اقلام شما را بخواهد یا خیر. برای بیرون نمودن وسایلی که دوستشان دارید، این کار گزینه مناسب تری می باشد.

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید