اشتباهات بزرگ اسباب کشی

اشتباهات بزرگ اسباب کشی

اشتباهات بزرگ اسباب کشی

این مقاله مخصوص کسانی است که به اسباب کشی نزدیک هستند و همین چند روز اینده مجبور به باربری به مکانی دیگر می باشند. ما در این مقاله سعی داریم بهترین روش های بسته بندی اسباب کشی و به طور کلی برنامه و نظم در اسباب کشی را آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید.

فکر نکردن پیش از شروع کار

فکر نکردن پیش از شروع کار یکی از عوامل مخرب برای کار باربری شماست برای مثال اگر بدون فکر و برنامه سریع به اتوباری که نمی شناسید زنگ بزنید، این کار باعث از بین رفتن یکسری وسایل و لوازم شما می شود و ممکن است این افراد اصلا مورد اعتماد نباشند و اسباب شما به سرقت برود.

1- فراموش کردن اقدامات پیشگیرانه

شما باید از انبار شدن وسایل در یک جا خود داری کنید اما حتما قبل از آن تعدادی از وسایلی که مورد نیازتان نیست را دور بریزید.

2- قرار دادن وسایل در جایی به طور موقت

یکی از مشکلات قرار دادن وسایل در جایی به طور موقت است که این کار باعث آشفتگی شما می شود. زمان اسباب کشی اصلا نگویید این وسایل این بخش از خانه بمانند برای بعد از باربری . این کار حتی باعث گم شدن وسایل شما می شود.

3- همه ی کارها را بر عهده ی یک نفر بودن

برخی مواقع فکر می کنیم که اگر تمام کارها بر عهده ی یک نفر باشد مدیریت بهتر انجام می شود و کارها راحت تر پیش می رود اما این طور نیست بلکه اسباب کشی یک کار گروهی می باشد.

4- انبار کردن وسایل به امید این که روزی به کار بیایند

برای خلاصی از برخی وسایل معمولا به کارگران اتوبار می گوییم برخی از وسایل را در انباری قرار دهند تا روزی به کار بیایند و جا به جا شوند اما این کار بسیار اشتباه است و این روز هیچ زمانی پیش نمی آید.

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید