جابجایی فرش در اسباب کشی

جابجایی فرش در اسباب کشی

فرش از وسایلی است که در هر خانه ای پیدا می شود. جابجایی فرش در هنگام اسباب کشی یکی از کار های مهم و حیاتی برای افراد و شرکت های باربری است.

اطلاع از نکات صحیح و اصولی برای جابجایی وسایل می تواند در امر اسباب کشی به شما در تسهیل در امور مربوط بسیار کمک کننده باشد.

در اینجا نکات مهمی برای شما مشتریان گرامی باربری تهران آورده شده است که راحت تر بتوانید حمل اثاثیه منزل خود و بخصوص فرش ها را انجام دهید.

قبل از هر کاری، پیش از ورود به منزل جدید بهتر است فرش های خود تمیز نمایید و بهترین کار این است که آن ها را بشویید. در صورتی که لزومی برای این کار نمی بینید از تمیز بودن، عدم بید زدگی و یا وجود لکه بر روی فرش خود اطمینان حاصل نمایید.

بهتر است از تا کردن فرش ها خودداری نمایید و به جای آن فرش ها را لول کنید. تا کردن فرش ها منجر به وارد شدن آسیب به فرش می گردد.

برای جلوگیری از باز شدن فرش ها در هنگام اسباب کشی آن ها را با طناب محکم ببندید.

برای فرش ها کا رهایی موجود می باشد که برای جلوگیری از آسیب و همچنین آلودگی فرش های خود می توانید از آن ها استفاده نمایید.

بهتر است جابجایی هر فرش توسط دو نفر صورت پذیرد.

پس از ورود به منزل جدید فرش ها را در جایی که مرطوب است پهن نکنید و از خشک بودن کف زمین اطمینان حاصل نمایید. زیرا رطوبت منجر به ایجاد آسیب به فرش ها خواهد شد. همچنین بهتر است که از قرار دادن فرش در مجاورت تابش مستقیم نور خورشید نیز جلوگیری شود.

در منزل جدید قبل از پهن کردن فرش سطح پشتی آن را تمیز نمایید. این کار را می توانید با استفاده از  جاروبرقی، دستمال انجلم دهید.

برای حمل و جابجایی فرش و سایر وسایل خود می توانید از شرکت های اتوبار کمک بگیرید.

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید