جابه جایی یخچال در اسباب کشی

جابه جایی یخچال در اسباب کشی

جابه جایی یخچال در اسباب کشی

مسئله مهم اسباب کشی از نظر جابه جایی و حمل وسائل این است که همیشه کاری سخت و گاها همراه با خسارت های خرد و کلان بوده است. در این بین جابه جایی بعضی وسائل همچون یخچال توسط باربری کاری حساس تر می باشد. تمیز بار به عنوان یکی از معتبرترین های باربری تهران شما را به خواندن چند نکته در این مورد دعوت می نماید:

  1. همه مواد غذایی را از درون یخچال بیرون ببرید.
  2. اگر تصمیم به اسباب کشی دارید، موادی را که سریع و در مدت زمان کم فاسد می شوند پیش از اسباب کشی استفاده کنید.
  3. بایستی همه قفسه ها و کشوهای درون یخچال را از آن بیرون بیاورید. می توانید به جای این کار، توسط چسب قفسه ها و کشوها را در مکان خود ثابت کرده و آن ها را خارج نکنید.
  4. مدتی قبل از حمل و نقل، یخچال را از برق خارج کنید و اگر یخچال شما مجهز به سیستم یخ ساز است بایستی آن را از منبع آبی که به آن وصل می باشد حتما جدا کنید.
  5. چند ساعت پیش از حمل توسط اتوبار ، یخچال را عاری از هرگونه برفک نمایید.
  6. به هنگام حمل و نقل بایست از بسته بودن درب یخچال ها مطمئن شوید و درب ها را توسط طناب یا چسب های مخصوص ببندید تا حین حمل باز نشوند و آسیب نبینند.
  7. یخچال بایست به حالت ایستاده یا نیمه ایستاده جا به جا بشود. به هیچ عنوان یخچال را به طور کامل نخوابانید؛ چراکه ممکن است روغن موجود در کمپرسور یخچال درون لوله های خنک کننده گاز وارد شود.
  8. پس از قرار دادن یخچال درون ماشین، اول جای آن را کاملا ثابت کرده و سپس دور آن را با مقوا و وسیله های ضربه گیر دیگر ببندید تا به آب آسیبی وارد نشود.
  9. بعد از اینکه یخچال به محل مورد نظر رسید، لااقل 2 الی 5 ساعت آن را به برق متصل نکنید.