حمل بار سنتی

حمل بار سنتی

حمل بار سنتی

باربری ها همیشه در زندگی و اقتصاد مردم نقش داشته اند. قبل تر ها انواع باربری بصورت کاملا سنتی و بدون دخالت تکنولوژی های امروزه و روش های آنلاین صورت می گرفت.
روش سنتی باربری مزیت های زیادی داشته که از جمله آن ها می توان به ایجاد اشتغال برای تعداد زیادی از افراد برای اینکه هر کدام گوشه ای از کار را بر عهده بگیرند، اشاره کرد. اما مزیت های اتوبار و حمل بار سنتی در مقایسه با روش آنلاین و امروزی آن تقریبا هیچ است!
با ورود فناوری به سامانه های حمل و نقل کشورها، این امر مهم با روش های به روز صورت می پذیرد. که علاوه بر اینجا اشتغال به روش های جدید و نیز بازاریابی و مشاوره های همراه با علم و تکنولوژی و اصولی و امتحان شده، راحتی بیشتری را هم برای کارکنان این حوزه و هم مشتریان فراهم آورده است.

باربری تمیزبار با روش های نوین و با دقت فراوان در این امر یاری گر شما خواهد بود. فقط کافیست با ما تماس بگیرید :
02188561097
02122922567
09339999719

تاثیر تکنولوژی بر باربری

امروزه فناوری ماهيت و نوع تمامی كارها را تغيير داده است و پله ترقی، پیشرفت و رشد جوامع اقتصادی گردیده. تاثير تکنولوژی به حدی بوده است که حتی سنتی ترین امور را تحت تاثیر خود قرار داده است.

تکنولوژی از دو لغت يونانی techno (هنر و مهارت) و logia (علم و دانش) تشكيل شده است. خلاقیت ها و کنجکاوی ها باعث وجود تکنولوژی های جدید و دگرگونی دنیا می شوند.
فرهنگ لاروس، فناوری را مطالعه ابزارها، شيوه‌ها و روش‌های مورد انتظار و مورد استفاده در زمینه ‌های مختلف صنایع می داند؛ همان هنر و علمی که امروزه سایه خود را بر باربری (یکی از سنتی ترین کسب و کارها) سنگین کرده است و آنرا به تسخیر خود خواهد درآورد.

معایب حمل بار سنتی

با وجود نرم‌افزار‌های مختلف در زمینه باربری و امور مربوط به اتوبار ، همچنان افرادی نیز پیدا می شوند که با حضور و سفارش سنتی و به روش قدیم به باربری ها مراجعه می کنند.
اولین مشکل در روش سنتی اتوبار پیدا کردن باربری نزدیک است. به این دلیل که باربری نزدیک، هزینه کمتری و نیز مسائل پیدا کردن ماشین باربری را برای درخواست کننده ندارد.
قیمتهای باربریت این روش است. تازه بعد از پیدا کردن باربری نزدیک می بایست قیمتهای مکتن های مختلف را با هم مقایسه کنید. توجه به اینکه در روش سنتی می بایست حتما حضوری مراجعه کنید مقایسه قیمت ها عملا غیر منطقی بنظر می رسد و مجبور میشوید همان باربری اولی را که پیدا کردید بپذیرد و وسایل را به آن تحویل دهید حتی بدون اینکه اطلاع دقیقی از نحوه باربری آن داشته باشید. اما در روش آنلاین می توانید حتی از صد ها بار سوال و جواب کنید و با مشتریان آن ها نیز در ارتباط باشید.
در روش باربری آنلاین و امروزه، کارگران حمل بار آموزش های حرفه ای وتخصصی برای حمل هر گونه وسیله مانند گازهای جدید، یخچال های ساید بای ساید و غیره می بینند و احتمال آسیب به وسایل گرانقیمت و مهم شما تقریبا به صفر می رسد. در حالیکه در روش سنتی هر فردی می تواند به عنوان کارگر حمل بار استخدام شود و اغلب هم در این مراکز مسئولیت صحیح و سلامت رساندن وسایل به مقصد به عهده گرفته نمی شود و هدف تنها حمل بار بصورت کمی است و نه کیفیت و سلامت وسایل شما.
امروزه با وجود داشتن وسایلی همچون گازهای جدید، یا لوازم مدرن مطمئنا با این کارگران در ادامه به مشکل خواهید خورد؛ زیرا آن ها حتی قادر به بسته بندی وسایل کوچک هم نیستند چه برسد به لوازم به روز منزل که متخصص خاص خود را می خواهد.
مسئله مهم دیگر در زمان تسویه حساب روش های سنتی بوجود می آید که چون قیمت ها مکتوب نشده و از اول تصویب نشده و قانونی برای مبلغ ان وجود ندارد، با شگردهای خاص سنتی، مبالغ خود طوری حساب می شود که معمولابیشتر ازآن چیزی می شود که قبلا صحبت شده و گفته شده است!

بعنوان سخن پایانی عنوان میداریم با اینکه در روش آنلاین باربری بسیاری از عیب و ایرادات این کار از بین رفته است و دقت و نظم افزایش بسیاری داشته و نیز هزینه ها پایین تر آمده است اما این نوع کسب و کار در مسیر تکنولوژی و علم هنوز راه زیادی را برای طی کردن دارد و به قطع در آینده شاهد تغییر و تحول های عجیب و جالب و جذاب در آن خواهیم بود.

با تشکر. گروه حمل بار و باربری تمیز بار.

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید