حمل و نقل راحت

حمل و نقل راحت

حمل و نقل راحت

برای داشتن حمل و نقل راحت و سریع نیاز به رعایت یک سری قوانین است مانند بسته بندی درست و طبقه بندی شده در واقع بسته بندی باید به شکلی باشد که بدانیم جایگاه هر کدام از وسایل در کدام جعبه است یکی از راه های ساده برای این کار نوشتن نام و محل قرار گیری آن است برای مثال نوشتن وسایل شکستنی برای آشپزخانه، شما با نوشتن این جمله کوتاه هم به خودتان و هم به افراد اتوبار که جابه جا کننده ی وسایلتان هستند کمک کرده اید زیرا او میداند این جعبه را در چه محلی قرار دهد و شما می دانید که این جعبه را در کدام قسمت از منزلتان باز کرده و چیدمان کنید.

نکته مهم در اسباب کشی


یکی ازنکات مهم هنگام اسباب کشی انتخاب کارتون و جعبه های سالم و محکم است زیرا اگر جعبه های استفاده شده پوسیده باشند به صورت غیرعمد به شما خسارت وارد می شود و این خسارت را کارکنان اتوبار پرداخت نمی کند زیرا اشتباه شما بوده است.
مورد دوم مربوط به زمان اسباب کشی با اتوبار است که بهترین زمان برای این فرایند صبح تا ظهر می باشد.
مورد دیگر استفاده از کارکنان حرفه ای و زبده است زیرا اگر این افراد وظیفه و کار خود را به خوبی انجام ندهند اسباب کشی شما به مشکل برمی خورد. ظرافت در سرویس دهی و بسته بندی تخصصی یک امر بسیار مهم در اسباب کشی است.


کدام اتوبار خوب است؟


پیشنهاد ما به شما انتخاب تمیزبار می باشد که یکی از بهترین های اتوبار است زیرا این اتوبار تمام خواسته های شما را برآورده می سازد. این اتوبار با بهترین امکانات همراه با کارکنان زبده آماده خدمت رسانی به شما است.
برای رزرو نوبت اتوبار با شماره های زیر تماس بگیرید.
02188561097
02122922567
09339999719
نشانی تجریش، خیابان دربند، زبردست شمالی، پ 12

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید