روش بسته بندی لوستر

روش بسته بندی لوستر

روش بسته بندی لوستر

وسایل شکستنی نیاز به دقت و توجه بیشتر در هنگام اسباب کشی هستند. در هنگام بسته بندی و جابجایی این وسایل توسط شرکت های باربری تهران باید نهایت دقت لحاظ شود. تمیزبار یک شرکت اتوبار تهران است که به کلیه اصول جابجایی لوستر ها آگاه بوده و می تواند به شما در جابجایی کلیه وسایلتان یاری رساند. کافی است که با شماره های زیر تماس بگیرید:

02188561097 – 09339999719

و اما در این نوشته می خواهیم اصول صحیح بسته بندی لوستر را در هنگام اسباب کشی به شما آموزش دهیم.

در انجام کلیه مراحل دقت و صبر را لحاظ فرمایید. در بسته بندی و بخصوص حمل این وسایل بسیار دقت کنید. برای این کار به وسایل محافظتی نیز نیاز دارید.

نحوه جابه جایی و بسته بندی

برای جدا کردن لوستر از سقف ابتدا باید کلید برق را خاموش نمایید. از نردبان استفاده کرده و سر لوستر را باز کنید. این کار با پیچاندن سر لوستر امکان پذیر می باشد. در این حالت لوستر جدا می شود. آن را به آرامی در مکانی امن قرار دهید و سپس کلیه لامپ ها را جدا نمایید. لامپ ها را با استفاده از پارچه، روزنامه و وسایل مناسب محافظت کنید.

بر روی بدنه لوستر از نایلون و پلاستیک استفاده کرده  و بر روی شاخه ها نایلون های حباب دار قرار دهید. لوستر را در داخل جعبه و کارتن های مخصوص بگذارید. در فضاهای باز کارتن از روزنامه و یا پارچه استفاده کنید تا در هنگام حرکت توسط کارکنان باربری تهران از تکان خوردن و آسیب دیدن آن ها جلوگیری شود.

کار دیگری که می توان انجام داد این است که کلیه قسمت های بیرونی لوستر ها را با استفاده از نایلون های حباب دار بپوشانید و سپس در داخل جعبه قرار دهید.

حتما بر روی جعبه و کارتونی که لوستر را در آن قرار داده اید کلمه شکستنی را ذکر کنید تا کارکنان اتوبار تهران به این نکته دقت داشته باشند.

در پایان اصلا نگران نباشید! تمیزبار با داشتن سال ها تجربه در زمینه بسته و بندی و حمل می تواند به شما کمک کند تا وسایل خود را بدون کوچکترین مشکلی تا منزل جدید حمل نمایید. کافی است که با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

02188561097
02122922567
09339999719

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید