زندگی در آپارتمان یا خانه ویلایی؟

زندگی در آپارتمان یا خانه ویلایی؟

زندگی در آپارتمان یا خانه ویلایی؟

افراد با هر سلیقه و فرهنگ مختلف، دلایل متفاوتی برای جابجایی اسباب منزل ویلایی به یک آپارتمان یا در واقع رجوع به آپارتمان نشینی دارند. باربری تهران ، در سایت تمیز بار به مقایسه این دو شیوه زندگی پرداخته است.
باید توجه داشت که بین زندگی در یک آپارتمان مرتفع و زندگی در یک خانه حیاط دار با حریم خصوصی وسیع تفاوت های رفتاری و مکانی بسیار متفاوتی وجود دارد.
چراکه شیوه زندگی در این دو مکان کاملا با یکدیگر متفاوت است و زندگی کردن افرادی که به یک شیوه از منزل عادت کرده اند در زندگی با شیوه متقابل می تواند بسیار سخت باشد.
یک خانه حیاط دار به صورت کامل و تمام و کمال در اختیار شما قرار دارد. تمامی فضاها اعم از حیاط، پارکینگ و بخش‌های مختلف به تنهایی مورد استفاده شما قرار می گیرد و برای استفاده یا تغییر در آن نیازی به اجازه گرفتن از مدیر ساختمان نیست.
هرچند در مقابل مسئولیت تمامی این مکان ها به عهده شماست و اگر باغچه دارید باید به تنهایی به آن برسید یا اگر راهرویی دارید وظیفه تمیز کردن آن فقط با شماست.
می توان پذیرفت که فضای زندگی کردن در یک خانه ویلایی بسیار پر نشاط تر و خارج از محدودیت های زندگی در آپارتمان های مرتفع و در طبقه چندم از یک برج بلند است.
ولیکن این موضوع نیز باید در نظر گرفته شود که زندگی در خانه های ویلایی بسیار پر هزینه تر از زندگی در آپارتمان هاست. خصوصا اگر ویلایی دوبلکس یا بسیار بزرگ باشد که مصرف انرژی در آن قطعا بسیار بالاتر است.
به همین دلایل اگر شما به فضاهای خصوصی باز یا نیمه باز زیادی احتیاج ندارید می توانید با حمل وسایلتان توسط باربری ما به یک آپارتمان کوچک هزینه های مصرفی ماهانه و سالانه خود را به میزان زیادی کاهش دهید.
فراموش نکنید اگر قصد اسباب کشی به یک منزل ویلایی یا آپارتمانی را دارید، آن را به یک اتوبار مطمئن بسپارید. تمیز بار در خدمت شماست.