ظرفیت ماشین حمل بار

ظرفیت ماشین حمل بار

ظرفیت ماشین حمل بار

ماشین حمل بار نیز استانداردهای خاص خودش را دارد که در این مقاله به تعدادی از ماشین های حمل بار اشاره کرده و مشخصات آن را بیان می کنیم. آیا می خواهید بهترین اتوبار تهران را به شما معرفی کنیم؟ تمیزبار بهترین اتوبار تهران همیشه آماده ی خدمت رسانی است. یکی از نکات بسیار مهمی که دانستن آن برای شما مهم است انتخاب به جا و درست می باشد، اگر مجموعه ی باربری در قبال سلامت وسایل شما تضمینی ندهد قطعا این باربری قابل اعتماد نیست.

وانت بار

برای حمل وسایل سبک و کوچک از این ماشین باربری استفاده می شود.

وانت نیسان

وانت نیسان هم یکی از وسایل باربری است که توان حمل بار تا ۲ تن را دارد. در مورد مشخصات ظاهری این وسیله بهتر است بدانید که عرض : ۱متر و ۷۰ سانتیمتر و طول :۲متر و ۲۰ سانتیمتر و حداکثر ارتفاع مجاز بار:۱متر و ۸۰ سانتیمتر است.

خاور

این خاورهای مسقف اکثرا توسط اتوبارها مورد استفاده قرار می گیرد و ظرفیت بین ۳ تن تا حداکثر ۶ تن را دارند. مشخصات این وسایل به این شکل است که طول شاسی ۴ متر و ۲۰ سانتیمتر و عرض:۲متر و ۲۰ سانتیمتر و ارتفاع :بین ۲٫۵ تا ۲٫۷ متر می باشد.

کامیون روباز

به راحتی ۱۰ تن بار را برای این وسیله ی باربری در نظر بگیرید. مشخصات ظاهری این وسیلهبه این شکل است که طول آن ۴ متر و ۶۰ سانتیمتر و عرض: ۲متر و ۲۰ سانتیمتر و ارتفاع : بین ۲٫۵ تا ۲٫۷ متر دارد.

تریلی

برای بارهای بالای ۱۵ تن از این تریلی ها استفاده می شود و حداکثر وزن استاندارد و مجاز آن ها ۲۲ تن می باشد. مشخصات آن هم به این صورت است که طول بارگیر : ۱۲ متر و عرض : ۲متر و ۴۰ سانتیمتری دارند.

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید