فوت و فن اسباب کشی

فوت و فن اسباب کشی

فوت و فن اسباب کشی

اسباب کشی هم مانند هر کار دیگری فوت و فن های خاص خودش را دارد. در این مقاله به بررسی چند مورد از فوت و فن های اسباب کشی می پردازیم. تمیز بار با ارائه ی یکسری مقالات و مطالب سعی دارد تا شما را با روش درست باربری و اسباب کشی آسان آشنا سازد.

وسایل غیر ضروری

وسایلی که به طور معمول استفاده نمی‌ شوند را در ابتدای باربری بسته بندی کرده و از اولین وسایلی باشند که سوار ماشین اتوبار می شوند. برای مثال موارد زیر غیر ضروری هستند. 1- گلدان ‌ها، کریستال ‌ها 2- محفظه‌ های بسته ‌بندی مواد غذایی 3- کاسه ‌های مختلف 4- سینی ‌های شیرینی پزی، ماهی تابه‌ های پخت کیک 5- ابزارهای کوچک مثل مخلوط‌ کن، همزن برقی و غیره
کتاب ‌های آشپزی 6- حوله‌ های شست شوی اضافی، اسکاچ ‌ها و روکش‌ های فر
7- ابزارهای خاص مثل انبرهای باربیکیو، گوشت کوب، مقاله و کفگیر 8- بشقاب ‌های مربوط به رخدادهای خاص مثل بشقاب ‌های مهمانی، ظرف ‌های ادویه، محفظه ‌های شکر و خامه و غیره 9- تصاویر و دیوار آویزها و …

کشوها و قفسه ‌ها

کشوها و قفسه ‌ها را خالی کنید و به ترتیب داخل کارتن های بسته بندی قرار دهید. هیچ وقت کشو و کمدها را پر از وسایل جا به جا نکنید 1- ممکن است تمام وسایل شما هنگام باربری پخش زمین شوند 2- ممکن از سنگینی زیاد باعث شکستن و خراب شدن کف آن ها شود.

وسایل شکستنی

تمام وسایل و ظروف شکستی را برای آخرین لحظات قرار دهید زیرا اگر به این وسایل دست بزنید و بسته بندی کنید دائم باید جابه جا شوند و این باعث شکسته شدن آن ها می شود از سوی دیگر چون تعداد لوازم شکستنی زیاد است پس تعداد زیادی کارتون هم استفاده می شود و منزل شما شلوغ می شود.