فوت و فن های اسباب کشی راحت و سریع

فوت و فن های اسباب کشی راحت و سریع

فوت و فن های اسباب کشی راحت و سریع

به طور کلی رعایت 4 نکته کوچک اما اساسی برای آسان شدن اسباب کشی و کاهش حجم کار ضروری است.تمیز بار به عنوان یکی از معتبرترین ها در باربری شمال تهران شما را به خواندن این موارد دعوت می نماید.

 1. هرچه سریع تر شروع کنید.
  اگر پیش از اسباب کشی یک برنامه ریزی مناسب برای آن داشته باشید و سریع تر وسایل بزرگ و کوچکی که تا زمان اسباب کشی به آن احتیاج ندارید را ببندید می توانید در آخر راحت تر باشید. حتی می توان در هر هفته یک اتاق را جمع کرد تا فشار کار زیاد نباشد.
 2. مرتب کردن وسایل
  شاید بهترین راه جهت کاهش حجم وسیله ها در حین اسباب کشی، این است که بدانید حقیقتا به کدام وسایل نیاز دارید.
  پیشنهاد باربری تهران این است که پیش از آغاز بیرون ریختن وسیله هایتان ، حتما لیستی از آنهایی که نیاز سریع به آنها دارید تهیه کنید.
 3. فروختن یا هدیه دادن برخی وسایل
  با توجه به اولیویت های خودتان در هر اسباب کشی قطعا وسایلی پیدا خواهند شد که مدت هاست بلا استفاده یا حتی نو مانده اند و شما باید تصمیم بگیرید اگر به آنان نیاز ندارید آن ها را فروخته یا به کسی هدیه بدهید و آن ها را دوباره به خانه دیگر جا به جا نکنید.
 4. یک انباری یا واحد در نظر بگیرید
  بعضی وسایل در عین بلا استفاده بودن نمی توانند دور ریخته شوند. مثلا ممکن است یادگاری، جهیزیه، عتیقه بزرگ یا وسایلی که شاید سالی یک بار مورد استفاده قرار گیرند باشند. شما می توانید برای این وسایل یک انبار یا یک واحد اجاره یا خرید کنید و توسط تمیز بار، اتوبار تهران آن ها را منتقل کرده و برای اسباب کشی های بعدی آن ها را جا به جا نکنید.

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید