نحوه بسته بندی قاب عکس

نحوه بسته بندی قاب عکس

نحوه بسته بندی قاب عکس

اگر قاب های هنری یا قاب عکس های یادگاری دارید برای حفظ و نگهداری آن ها باید تلاش کنید به همین منظور چند مورد از کارهایی که برای نگهداری لازم است را بیان می کنیم.

بسته بندی پلاستیکی

برای بسته بندی این وسایل باید از چسب، کارتن، سطح صاف، پلاستیک استفاده کنید.
کاغذ یا همان محافظی که در نظر گرفته اید را روی سطحی صاف قرار دهید. اگر قاب شما بزرگ باشد، شاید نیاز به کاغذ بیشتر و بزرگ تری باشد تا حداقل دو برابر اندازه قاب عکس شما باشد. قابتان را از سمت شیشه ‌ای آن روی کاغذ مورد نظر قرار دهید و کاغذ را از اطراف دور قاب بپیچید، شبیه کاغذ کادو می شود سپس با چسبی که مخصوص بسته ‌بندی است، دور تا دور آن را هم طولی و هم عرضی بچسبانید.
این کار کمک می‌ کند تا قاب عکس‌ شما در حرکت اتومبیل باربری ثابت و بی حرکت باقی بماند. اگر قاب عکس ‌های کوچکی دارید آن ها را در یک کارتن می ‌گذارید، هر یک را جداگانه در کاغذی بپیچید تا تکان نخورند.

بسته بندی کارتنی

اگر از کارتن برای بسته بندی استفاده می‌ کنید، حتما کف کارتن را با چسب های بزرگ و محکم خوب سفت کنید تا به طور کامل بسته شود. کارتن را از قسمت مهر و موم شده و محکم شده درون باربری قرار داده و قاب عکس بسته‌ بندی شده را کف کارتن مورد نظر قرار دهید. اگر هنگام قرار دادن قاب‌ ها با مشکل رو به رو شدید، از کسی درخواست کنید به شما کمک کند و کارتن را برای شما نگه دارد با این کار ضربه به قاب کم تر می شود.

قاب را در کدام قسمت اتوبار قرار دهیم؟

برای قرار دادن قاب عکس ها در کامیون باربری محل مناسبی را در نظر بگیرید. لازم است بدانید که قاب عکس ها به صورت خوابیده فشار بیشتری را تحمل می کنند بنابر این بهتر است قاب ها را به صورت ایستاده قرار دهیم.

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید