نحوه بسته بندی لباس

نحوه بسته بندی لباس

نحوه بسته بندی لباس

نقل و انتقال به منزل جدید همواره سختی های خاص خود را دارد. بسته بندی لوازم منزل باید در نهایت دقت صورت پذیرد. بسته بندی اصولی می تواند به باربری آسان کمک نماید. بنابراین بهتر است که با روش های صحیح بسته بندی آشنایی داشته باشید، تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به منزل جدید خود نقل مکان کنید. بسته بندی برخی از وسایل نیازمند کمک گرفتن از اتوبار است. از این رو اتوبار تهران می تواند وسایل را طوری بسته بندی کند که تا رسیدن به مقصد سالم بمانند.

یکی از وسایلی که باید در فرآیند اسباب کشی به درستی بسته بندی شود، لباس ها هستند. این کار را می توانید به کارکنان اتوبار بسپارید و یا اینکه خود این کار را انجام دهید.

یکی از کارهایی که می توان در این زمینه انجام داد این است که از کارتن های آماده که به این منظور ساخته شده اند استفاده کنید. می توان این کارتن ها را خریداری نمایید و با خیال راحت از آن ها استفاده نمایید، بدون اینکه لباس هایتان چروک و یا کثیف شود.

اگر از آن دسته افراد هستید که به دنبال راه راحت تر هستید لباس های خود را درون کمد لباس و کشو ها قرار دهید. لازم نیست که لباس های خود را از داخل کمد خارج کنید. اما به این نکته توجه کنید که درب کمد ها کاملا بسته باشد. کمد های دارای قفل را می توانید قفل نمایید و برای آنان که فاقد قفل هستند از چسب های نواری پهن استفاده نمایید.

برای اینکه هر کمد جای بیشتری برای نگهداری از لباس ها داشته باشد، باید به صورت صحیح در کشو و کمد قرار بگیرند. بهترین راه برای این کار پیچیدن لباس ها می باشد.

در مورد چمدان های خالی نیز این نکته عمل می کند. چمدان های خالی خود را با لباس هایتان پر کنید.

راه ارزان و آسان دیگر استفاده از کیسه های زباله می باشد. این کار از کثیف شدن لباس ها جلوگیری می کند. کیسه های زباله تعداد زیادی از لباس ها را می توانند در خود جای دهند.

برای اینکه هنگم رسیدن به منزل جدید سریع تر بتوانید جابجایی های لازم را انجام دهید، بهتر است لباس های تابستانی و زمستانی را از هم جدا کنید.

در پایان می توانید با باربری تماس بگیرید تا انتقال وسایل با سرعت انجام گیرد.

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید