نحوه چیدن بار در اسباب کشی

نحوه چیدن بار در اسباب کشی

نحوه چیدن بار در اسباب کشی

نحوه چیدن بار در اسباب کشی از نکاتی است که دارای اهمیت زیادی می باشد. چیدمان صحیح وسایل در داخل ماشین باربری می تواند به جا شدن وسایل بیشتر کمک نماید، از شکستن و آسیب به وسایل جلوگیری شود و در نتیجه باعث کاهش تعداد رفت و آمد ها و افزایش سرعت در اسباب کشی گردد.

چیدمان صحیح و اصولی برای حمل توسط اتوبار به این صورت است که ابتدا باید وسایلی که دارای اندازه و وزن بزرگتر هستند در داخل ماشین قرار داده شوند. این وسایل باید به صورتی قرار بگیرند که وزن آن ها در قسمت های مختلف تقسیم گردد. برای جلوگیری از برخورد این وسایل می توان با استفاده از پارچه و یا پتو اطراف آن ها و خصوصا لبه ها را محافظت کرد.

پس از جابجایی وسایل سنگین، آن هایی را که دارای طول بیشتری می باشند، در داخل ماشین قرار داده و برای باربری آماده نمایید. فرش ها، تخته ها، تشک تخت، مبلمان، قطعه های سرویس خواب در این دسته قرار می گیرند.

قرار دادن فرش در داخل ماشین باید به صورت خوابیده صورت پذیرد.

پس از جابجایی وسایل سنگین، بزرگ و وسایلی که طول بیشتری دارند، نوبت به حمل جعبه ها می رسد. نخست جعبه های بزرگ تر و سپس جعبه های کوچک تر را در ماشین حمل اتوبار جای دهید.

تعدای از جعبه ها را می توان در قسمت هایی که فضا وجود دارد، جاسازی کرد. می توانید آن ها را بر روی وسایل دیگر بگذارید و در جاهایی مانند زیر میز و صندلی جای دهید.

در این مرحله به این نکته توجه کنید که برای چیدن جعبه ها روی هم، ابتدا جعبه های سنگین تر و سپس جعبه های سبک تر را روی هم بچینید. اگر قرار است که جعبه ها روی وسایل دیگر قرار بگیرند، توجه کنید که سنگینی آن ها سبب ایجاد آسیب به وسایل زیرین نگردد.

در مرحله آخر نیز ظروف و وسایل شکستنی که در داخل جعبه های مخصوص با رعایت نکات ایمنی قرار گرفته اند، را در جاهای مطمئن که امکان جابجایی آن ها در هنگام حرکت وجود ندارد، قرار دهید.

برای اینکه اسباب کشی ایمن و بی دردسر را تجربه کنید از متخصصان تمیزبار کمک بگیرید و مطمئن باشید که وسایل شما در نهایت ایمنی و دقت به مکان جدید انتقال می یابد.

تمیزبار – اسباب کشی ایمن و مطمئن

02188561097
02122922567
09339999719

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید