وظایف شرکت های حمل اسباب و اثاثیه

وظایف شرکت های حمل اسباب و اثاثیه

وظایف شرکت های حمل اسباب و اثاثیه

در هنگام اسباب کشی به یک شرکت باربری نیاز دارید که وظیفه حمل اثاثیه منزل شما را بر عهده بگیرد. شرکت های باربری دارای وظایفی هستند که باید در حین انجام اسباب کشی به آن ها عمل کنند. شرکت های باربری مختلفی در سطح شهر وجود دارند که ممکن است وظایف هر کدام از آن ها با هم متفاوت باشد. ما در اینجا وظایف یک شرکت باربری تهران را به طور کلی شرح خواهیم داد:

در ابتدا هنگامی که شما یک شرکت باربری تهران را برای حمل اثاثیه خود انتخاب می کنید، شرکت وظیفه دارد که مشاورات لازم را در اختیار مراجعین قرار دهد. با توجه به اینکه وظایف شرکت های باربری با هم متفاوت است، از آن ها بخواهید که وظایف شرکت و رانندگان را به طور کامل برای شما شرح دهد.

شرکت باربری شمال تهران وظیفه دارد اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد. به طور مثال تعداد گارگرانی را که برای حمل اثاثیه منزل شما مورد نیاز است، اطلاع دهد. این تعداد با توجه به تعداد طبقات ساختمان و میزان اثاثیه منزل تعیین می گردد. این موضوع می تواند به زمان لازم برای حمل بار نیز بستگی داشته باشد. به میزانی که مشتری برای حمل بار خود عجله داشته باشد می توان به تعداد کارگر ها اضافه کرد.

شرکت های باربری تهران معمولا برای انجام خدمات باربری ماشین های مختلفی را در اختیار دارند که ایم ماشین ها می تواند وانت، نیسان، کامیون و … باشد. یک شرکت باربری موظف است میزان بار موجود را در نظر گرفته و با توجه به آن ماشین باربری مناسب را در اختیار مشتریان قرار دهد تا پروسه باربری با سرعت و کیفیت بالاتری صورت پذیرد.

شرکت های حمل بار وظیفه دارند که ساعت مشخصی را برای اثاثیه شما تعیین کرده و در ساعت ذکر شده در محل حاضر شوند و اقدامات لازم را بدون تاخیر و دیرکرد آغاز نمایند.

مورد دیگر در این باب ، بحث هزینه ها می باشد. شما می توانید از شرکت باربری شمال تهران بخواهید که میزان هزینه حمل و انتقال بار های شما را تا مقصد محاسبه کرده و به طور تقریبی به شما اطلاع دهد.

باربری شمال تهران موظف است کلیه بار ها را بدون کوچکترین آسیبی به خود وسیله و دیوار های منزل ، به مقصد برساند. کارگران باید در انجام وظایف خود دقت لازم را به کار گیرند.

خدمات دیگر شامل بسته بندی اثاثیه، باز و بسته کردن لوازم منزل مانند یخچال، لباس شویی، تخت و … از خدماتی هستند که در صورت درخواست مراجعین ارائه می گردد. در صورت نیاز این خدمات باید از قبل به شرکت های باربری اطلاع داده شود.