چند ترفند برای اسباب کشی

چند ترفند برای اسباب کشی

چند ترفند برای اسباب کشی

لباس ها را به جای تا کردن، لوله کنید. شاید تعجب آور باشد این را کارشناسان بسته بندی توصیه کرده اند. معمولا همه ی افراد هنگام اسباب کشی لباس ها را در چمدان ها و یا کارتن ها می گذارند حال اگر نسبت به انجام این کار حساسیت به خرج دهند لباس ها را مرتب تا می کنند ولی از قرار معلوم با این کار نسبت به لوله کردن لباس ها فضای بیشتر اشغال می شود. با این کار در خرید کارتن خالی هم صرفه جویی می کنید و بهتر از همه این که تعداد کارتن ها کمتر می شود و کارکنان باربری بار کمتری جابه جا می کنند.

خرید ملزومات جهت اسباب کشی

از لباس ها، پارچه ها و حتی ملحفه ها می توانید در پیچیدن شکستنی ها و بسته بندی ظروف استفاده کنید و در مصرف فوم ها و پلاستیک های مخصوص این کار صرفه جویی کنید. اسباب کشی به طور کلی هزینه ی بالایی دارد پس لازم است در برخی موارد از جمله خرید ملزومات جهت اسباب کشی کمتر خرج کنید.

بسته بندی ظروف با اشکال مختلف

برخی از وسایل اشکال خاص و متفاوتی دارند و به اصطلاح رادست ندارند. مثلا یک گلدان بزرگ شییشه ای را تصور کنید که هنگام خرید آن به اسباب کشی و بسته بندی سخت آن فکرنکرده اید. بهترین کار این است که به منظور جابجایی راحت تر این وسایل ابتدا آن ها را با دقت با پارچه بپیچید و بعد داخل و اطراف این وسایل را با خرده ریزهای دیگر پرکنید. با این کار مانع شکستن این وسایل می شوید .
همواره به این نکته دقت داشته باشید که کار خود را به یک باربری مطمئن بسپارید. اگر در تهران زندگی می کنید یک باربری تهران مجهز و مطمئن پیدا کنید. زیرا که بسیاری وسایل قیمت بالایی دارند و حمل آن ها باید توسط افراد مجرب و اتوبار مناسب صورت گیرد.
برای حمل اسباب و وسایل خود و اسباب کشی مطمئن، گروه باربری تمیزبار همواره آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به شما هستند.

درباره نویسنده

نظر خود را بنویسید