کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی

کارتن های اسباب کشی مهم ترین وسیله در جا به جایی وسایل است بعضی از موسسات باربری کارتن های مخصوص خودشان را ارائه می کنند که این کارتن ها بسیار محکم و مقاوم هستند و برای جا به جا کردن هم دستگیره های خاصی دارند. این مسئله آنقدر مهم است که در برخی مواقع کارتن های نامرغوب در اتوبار در اثر جا به جایی و حرکت پاره شده و خسارت زیادی به فرد وارد می شود.

کاربرد های کارتن اسباب کشی

از کارتن های اسباب کشی می توان در بسته بندی اقلام مختلفی مانند بسته بندی کتاب، بسته بندی کفش، بسته بندی لباس، بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی ظروف چینی و وسایل آشپزخانه، بسته بندی لوازم خواب، بسته بندی لوازم دکوری و خرده ریز های داخل سالن استفاده کرد.

نکات مهم در استفاده از کارتن اسباب کشی

به یاد داشته باشید که در بسته بندی اقلام سنگین مانند کتاب از کارتن های سایز بزرگ استفاده نکنید، زیرا باعث می شود کارتن حمل بیش از اندازه سنگین شود و جا به جا کردن آن برای کارمندان اتوبار دشوار شود .
شما می توانید برای این امر از کارتن های مخصوص حمل کتاب استفاده نمایید و کتاب ها را بسته بندی کنید. یادتان نرود اگر برای این کار مجبور به استفاده از کارتن های سایز بزرگ شدید می توانید وزن عادی داخل کارتن حمل بار را با کتاب پر کنید و مابقی فضای خالی جعبه را با وسایل سبک تر مثل سی دی ها، توپ های جوراب، بالش و کوسن پر کنید.

حمل و نقل در باران

جا به جایی و اسباب کشی در باران و برف کار بسیار سختی برای کارمندان اتوبار و فرد صاحب بار است اگر نگران این هستید که وسایل تان داخل کارتن، هنگام اسباب کشی ممکن است خیس شود و یا رطوبت به داخل کارتن بسته بندی نفوذ کند می توانید یک کیسه زباله داخل کارتن حمل بار قرار داده و سپس کتاب های حساس و سایر وسایل تان را داخل آن گذاشته و در کیسه را بسته و کارتن را بسته بندی نمایید.