طرح مشخص برای اسباب کشی

طرح مشخص برای اسباب کشی

طرح مشخص برای اسباب کشی

پیش از شروع به جابجایی لوازم و وسایل برای اسباب کشی بهتر است، طرح و نقشه ای کلی از پروسه ی اسباب کشی و این که هر کدام از وسایل و لوازم قرار است در کجا گذاشته شوند، داشته باشید. برای این امر باید چند کار را انجام دهید:

مشخص کردن مکان هر وسیله

در ابتدا محل جدیدی که قرار است به آن نقل مکان کنید را قبل از اسباب کشی و آوردن وسایل، آماده و مرتب کنید. زیرا که انجام این کار با وجود لوازم و کارتن های وسایل به سختی امکان پذیر است. سپس این که در مکان جدید از قبل جای هریک از لوازم و وسایل را مشخص کنید. این نکات شاید در نگاه اول به نظر کم اهمیت بیایند ولی توجه و اجرای آن ها به طور مستقیم در روند اسباب کشی تاثیر می گذارد. اگر جای هر یک از لوازم را از قبل بدانید از کارکنان باربری می خواهید آن ها را در همان مکان قرار دهند و نیازی نیست برای چیدن دکوراسیون خانه مجددا آن ها را جابجا کنید.
به طور مثال در اسباب کشی برای یک شرکت یا اداره، در حمل بعضی از وسایل حساس و مهم باید حساسیت به خرج داد و به بهترین شکل ممکن آن ها را به مکان جدید منتقل کرد. این وسایل می تواند شامل گاوصندوق، اسناد و پرونده های مهم آن اداره یا شرکت باشد که در این خصوص حتما از قبل با اتوبار تهران و پرسنل باربری آن شرکت هماهنگ کنید.
اتوبار ما با ارائه ی بالاترین کیفیت ها در زمینه ی امور باربری و اسباب کشی و داشتن کادری مجرب همواره در جهت جابجایی وسایل و اسباب کشی به صورت حرفه ای آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

زدن بر چسب روی هر جعبه

برچسب زدن بر روی هر جعبه پس از پایان بسته بندی به شما کمک می کند تا بعدا در هنگام چیدن وسایل برای پیدا کردن آن ها با مشکل روبرو نشوید و نیاز به صرف وقت زیاد نداشته باشید.