انواع حمل و نقل

انواع حمل و نقل

انواع حمل ونقل

باربری به روش های مختلفی انجام پذیر است که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم و سعی بر این داریم که به شرح مختصری از هر کدام بپردازیم.
در حالت کلی باربری و حمل کالا محدود به مرزها نمی شود. گاهی حمل کالا بین شهری و گاهی از کشوری به کشور دیگر یا حتی از قاره ای به قاره ی دیگر صورت می گیرد.

اتوبار شهری

این نوع از اتوبار همان طور که از اسمش مشخص است، برای انتقال و باربری کالا در شهر صورت می گیرد و خدمات حمل و نقل از قبیل اسباب کشی و حمل کالا را به مشتریان ارائه می دهد.
شرکت اتوبار تمیزبار از بهترین های اتوبار تهران می باشد و همواره برای ارائه خدمات با بهترین کیفیت آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اتوبار برون شهری

اتوبار برون شهری، نوعی دیگر از اتوبار می باشد که برای ارائه خدمات حمل و نقل کالا در مسافت های طولانی تر صورت می گیرد و خود این اتوبار نیز شامل نوع های مختلفی می باشد.
باربری در سطح های وسیع تر نیز صورت می گیرد که در زیر به نوعی از آن اشاره می کنیم:

حمل و نقل کالا از مسیر دریایی

این حمل و نقل معمولا برای صادرات و واردات کالا و درواقع تجارت بین الملل صورت می گیرد.
در هر صورت حمل و نقل کالا به دلیل حساسیت های ویژه ی این کار به مهارت های خاصی نیاز دارد و ضروری ست این کار را چه در سطح حمل و نقل درون شهری و چه در سطح حمل و نقل برون شهری به یک شرکت معتبر و مجرب بسپاریم.
شرکت تمیزبار آماده ی حمل و نقل کالای شما در اقصی نقاط تهران می باشد و جهت هماهنگی با اتوبار تهران می توانید با شماره تماس های این شرکت تماس حاصل فرمایید.